Juridiskā koledža 2017./2018. gadā piedalījās ERASMUS+ rīkotajā projektā “TRUSTvGLP” (I Trust My Competency in Accounting and Finance via Gamified Learning Platform).

 

Projekta mērķis – izveidot grāmatvedības spēles datorplatformu, t.i., interaktīvā veidā sagatavot grāmatvežus un finansistus darba tirgum, savdabīgā un interesantā formā sniegt zināšanas par grāmatvedību un finansēm, ar spēļu, uzdevumu un testu palīdzību.


Platforma ir paredzēta koledžu, augstskolu un universitāšu studentiem, bet būs integrējama arī vidējās profesionālās izglītības mācību iestādēs, kā arī vidusskolās ar finanšu novirzienu. Tā sastāvēs no vairākiem dažādas grūtību pakāpes līmeņiem, kuri būs pieejami katram studentam. Pedagogam, kurš strādās ar šo programmu, būs iespēja mainīt un papildināt konfigurācijas atbilstoši attiecīgās valsts likumdošanai.

Pirmā projektā iesaistīto valstu pārstāvju tikšanās Nefšehīrā (Turcijā), kurā dalībnieki iepazinās viens ar otru (piedalās Latvija, Turcija, Spānija, Polija un Rumānija), tika iepazīstināti ar projektu un tā idejām, pēc tam sadalīti komandās (katrai no tām tika dots konkrēts uzdevums).

Otrā tikšanās pie  mums – Rīgā, no 29. jūnija līdz 2. jūlijam.

Prezentējām 4 iespējamos spēles variantus – RPG (role-playing game, jeb lomu spēle), divas 3D tipa spēles un puzles tipa spēli.

Nākamo – trešo tikšanos augustā organizēja poļi Žešuvā (Rzeszow) ar Danmar Computers līdzdalību, kur 25. augustā tika demonstrēti trīs spēles logo varianti.

Ceturtā tikšanās “TrustvGLP” projekta dalībniekiem bija Barselonā (Spānijā) no 28. septembra līdz 1. oktobrim.

Bez paveiktajiem dalībnieku mājas darbiem tika prezentēta arī pilnveidotā spēle, tikšanās laikā tika izvirzīti jauni uzdevumi, idejas par spēles izskatu un lietojamību.